Obsesja homoseksualna Węgrzyna


Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Na czym polega państwo obywatelskie według „obywatelskiej” Platformy? Na tym, że w sprawach prawodawstwa istotnego dla jednej z grup obywateli wypowiadają się inni obywatele. W sprawach aborcji i in vitro głos mają najczęściej mężczyźni, a w sprawach związków partnerskich ci, którzy wiodą przykładne życie małżeńskie lub nie są w żadnych związkach.

Guru i gwiazda współczesnej myśli filozoficznej na temat homoseksualizmu, czyli zacny poseł Węgrzyn, jest według najświeższych doniesień przeciwko udziałowi gejów w procesie wychowania dzieci (nie ma co wdawać się w szczegóły). Specjalista ów nadmienił dziś, że to co przydarzyło mu się, gdy miał 7 lat nie nadaje się do publicznego cytowania.

Jak rozumiem kontekst, to małemu Węgrzynkowi zmolestowano wówczas kręgosłup moralny i od tego właśnie momentu zaczął odczuwać przyjemność z obserwowania pieszczot między lesbijkami.

Zadaje to kłam wszystkim dotychczasowym teoriom prawicowym twierdzącym, że „po takim czymś” z faceta nic już nie będzie – co najwyżej gej.

Jest zatem poseł Węgrzyn dowodem na nieugiętą i słuszną postawę polskiego dziecka wobec zakusów zboczonego lobby homoseksualnego. Rozkoszne zdjęcia i wypowiedzi potwierdzają prawidłowy rozwój osobniczy.

Na deser proponuję spojrzeć na dwie pamiątki z dzieciństwa naszej gwiazdy. Takie straszne dzieciństwo, a wyrósł z tego swój chłop…

PS. Panie pośle Węgrzyn: tego chyba nie wytrzyma na dłuższą metę nawet PO, więc ukłony w stronę PiS byłyby więcej niż wskazane…

Reklamy