Modny poród tylko w TVN 24


ilustr. Nacho (wykorzystano zdj. z emedoutlet.com)

TVN 24 kreuje modę na oryginalne porody. Kilka dni temu Polskę zarzucono szczegółami wyjątkowego porodu z udziałem chwackich strażaków. Dziś niesłychany poród kobiety w asyście taksówkarza.

To nic, że w tzw. cywilizowanych krajach straż pożarna jest przygotowana na takie zdarzenia. To nic, że strażacy jeżdżą wymiennie z pogotowiem i policją na konkretne wezwanie przez działający np. numer 112. To nic, że są odpowiednio przeszkoleni.

U nas podziw dziennikarza nad niemal nadprzyrodzonymi przymiotami dzielnego brandmajstra miał doprowadzić do podobnego zachwytu w głowach widzów. Że facet sobie poradził, że był opanowany i na przykład nie uciekł… Niesłychane!

Dziś kolejny poród na antenie. Łodzianka zamiast lekarza miała za pomocnika kierowcę taksówki. Ten też wytrzymał i nie zwiał.

Jacy to nasi mężczyźni odważni, a kobiety oryginalne…

Czekam na kolejne odcinki tej porodowej sagi. Kobiety w ciąży się trafiają, więc niech obmyślają, jak urodzić w ciekawych okolicznościach. Obecność TVN 24 gwarantowana…

Reklamy

One thought on “Modny poród tylko w TVN 24

  1. A kiedyś to urodzony w taksówce dostawał darmowe przejazdy pojazdami tej firmy do końca świata i jeden dzień dłużej. Tylko, że te firmy chyba już nie istnieją 😉 Dziś pozostaje 5 minut sławy w TVN 24…

Możliwość komentowania jest wyłączona.