Wędrowny cyrk objazdowy, czyli PiS na tournee…


PiS będzie miało teraz zbliżenie z ludem. Prezes Jarosław Kaczyński udał się dziś w celach poznawczych do sklepu spożywczego. Zakupy pomagała mu zrobić kobieta także z PiS. Zakupy przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze.

Prezes wskazał dobitnie, że ceny artykułów spożywczych wzrosły niesłychanie, co byłoby nie do pomyślenia w czasach, kiedy rządził On. Sprawnie wyliczył, że za zakupy zapłacił dwa razy drożej niż onegdaj.

Gospodarska wizyta w sklepie została ciepło przyjęta przez pracowników handlu i usług. Prządki i górnicy, pielęgniarki i stoczniowcy tłumnie wylegli na ulice, bo powitać Prezesa kwiatami, gdy opuszczał gościnne progi salonu spożywczego.

Ten rodzaj aktywności byłego premiera został z uznaniem przyjęty w zaprzyjaźnionych krajach. We wrogim obozie słychać było nieuprawnione pomrukiwania, by prezes już tylko zajmował się zakupami.

W przyszłości na szczęście przewidywane są kolejne spotkania pozwalające Prezesowi zrozumieć bolączki ludu pracującego miast i wsi. W planie są jeszcze: gabinet kosmetyki psów nierasowych , parowozownia, zakład utylizacji odpadów bezpiecznych, zajezdnia dorożek miejskich i panopticum przy cyrku objazdowym…

Tak, by było nam jeszcze lepiej niż kiedykolwiek!

fot. (wersja pierwotna) Aargambit
Reklamy

2 thoughts on “Wędrowny cyrk objazdowy, czyli PiS na tournee…

  1. Żeby było jeszcze lepiej to należałoby odwiedzić: Ekskluzywny Salon Odzieży „Ex-Lump”,Suszarnię Grzybów „Rydzyk”,”Toruńskie Towarzystwo Śpiewacze”Podchórek” i koniecznie Salon Fryzjerski”Alik”

Możliwość komentowania jest wyłączona.